خدمات طراحی برندبوک

اصول طراحی برندبوک

امروزه برای شناخته شدن مطب پزشکی و خدمات کلینیک ها و مراکز درمانی بسیار مهم هستند. به عبارت دیگر امروزه نقش برندبوک در برندینگ پزشکی و تبلیغات پزشکی غیر قابل انکار است. حالتی را در نظر بگیرید که یک مراجعه کننده پس از مراجعه به مطب شما، برای بررسی بیشتر خدمات از شما کارت ویزیت دریافت می کند و فعالیت های شما را در فضای مجازی و وب سایت شما دنبال می کند. حال اگر محتویات هر کدام از این رسانه ها با یکدیگر سازگار نباشند و هر کدام یک متد و خط مشی داشته باشند لذا کاربر از نوع فعالیت شما دچار سردرگمی می شود و این امکان وجود دارد تا شما را برای همیشه ترک کند. در زمینه تبلیغات پزشکی توجه به بحث اصول طراحی برندبوک بسیار مهم است. در این گفتار می توانید با محتویات برندبوک خوب آشنا شوید.

برندبوک چیست و محتویات آن شامل چه مواردی است؟

همان گونه که در بالا نیز توضیح داده شد، در دنیای امروز که رقابت بسیاری وجود دارد نمی توان نقش برندبوک را در برندینگ پزشکی نادیده گرفت. در واقع برندبوک یا کتابچه برند، به این موضوع توجه می کند که برند شما چیست، چه فعالیتی می کند، هدف آن چیست و به کدام سمت حرکت می نماید. محتویات برندبوک استاندارد ها و خط مشی سازمان شما را مطرح می سازد. اصول طراحی برندبوک در موفق تر شدن برندینگ کلینیک بسیار اهمیت می یابد. محتویات برندبوک می تواند از چند صفحه تا یک کتابچه باشد اما باید بیان داشت که تمام اصول فعالیت شما اعم از نحوه صحبت در تماس تلفنی، قوانین کار، لوگو، نوع فعالیت وب سایت و … را شامل می شود. در خصوص اصول طراحی برندبوک در حیطه پزشکی، تمام آنچه که مربوط به برند پزشک باشد، در آن عنوان می گردد.

آژانس برندسازی و تبلیغات پزشکی طب مارکیتنگ آماده ارائه خدمات مشاوره ای و طراحی برندبوک مراکز درمانی، کلینیک ها و مطب های پزشکی می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.همچنین می توانید با مراجعه به مقاله اصول طراحی برندبوک در وبلاگ طب مارکتینگ اطلاعات جامع تری در این زمینه کسب نمایید.

نمونه ای از عناوین خدمات برندبوک در طب مارکتینگ

طراحی برندبوک

تعرفه خدمات طراحی برندبوک در طب مارکتینگ

پرمخاطب
طراحی برندبوک پکیج VVIP
طراحی برندبوک پکیج VIP
طراحی برندبوک پکیج CIP

تعرفه خدمات طراحی برندبوک در طب مارکتینگ

طراحی برندبوک پکیج CIP
طراحی برندبوک پکیج VIP
پرمخاطب
طراحی برندبوک پکیج VVIP

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.