سایت و سئو

تاثیر محتوای به روز سایت پزشکی روی سئو

آپدیت کردن مطالب سایت پزشکی

اگر شما می خواهید سایت کلینیکتان رتبه بالاتری در گوگل بدست آورد باید در مورد اهمیت آپدیت کردن مطالب سایت پزشکی روی سئو اطلاعات بیشتری داشته باشید. عملکرد سایت شما با استفاده از محتواهای جدید و به روز رسانی شده بسیار بالاتر می رود، به همین دلیل سعی کنید همیشه اطلاعات به روز در سایت خود قرار دهید. اینکه شما تنها اقدام به ساخت و طراحی سایت پزشکی  نمایید کافی نمی باشد، بلکه باید به محتواهای درونی و یونیک آن هم اهمیت بیشتری دهید تا گوگل به آن رتبه بالاتری دهد.
شما در صورتی می توانید اهمیت آپدیت کردن مطالب سایت پزشکی روی سئو را درک کنید که با تاثیرات منفی محتواهای قدیمی آشنا شوید. بر همین اساس برخی از مهمترین تاثیرات منفی که پست های قدیمی می تواند روی سایت شما بگذارد را در ادامه معرفی می کنیم.

چنانچه برای سئو سایت پزشکی و دندانپزشکی خود نیاز به مشاوره دارید آژانس برندسازی و تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ این خدمت را به شما ارائه می دهد.

تاثیرات منفی پست های قدیمی روی سئو سایت

 برخی از مهمترین تاثیرات منفی پست هایی قدیمی سایت کلینیک که موجب کاهش بازدید از آنها می باشد عبارت است از :

  1. گوگل با توجه به اهمیت مطالب سایت اگر وبلاگ قدیمی داشته باشید آن را در رده های جستجوی پایین تری نشان می دهد. بر همین اساس آپدیت کردن پست هایی که قدیمی هستند و نگارش محتواهای جدید بسیار مهم می باشد.
  2. پست های قدیمی که شما در سایت خود دارید با توجه به استانداردهای سئو قدیمی نوشته شده اند و همین امر آسیب های جدی به سایت شما می زند. اهمیت آپدیت کردن مطالب سایت پزشکی روی سئو را از اینجا باید متوجه شوید که در گذشته تعداد زیاد کلمه کلیدی برای سایت مفید بود ولی امروزه به عنوان تخلف شناخته می شود.
  3. این اشتباه را انجام ندهید که روی پست های قدیمی خود کلمات کلیدی متنوعی بگذارید، چرا که گوگل سریعاً این مسئله را تشخیص می دهد.

داشتن محتوای یونیک هم از این قضیه مستثنی نیست و روی سئو تاثیر زیادی دارد. برای مطالعه بیشتر در این خصوص کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× 6 = 12

دکمه بازگشت به بالا