تبلیغات

متن تبلیغات پزشکی

با متن تبلیغات پزشکی مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهید!

اگر شما هم به آن دسته از پزشکانی تعلق دارید که می خواهید با تبلیغ گسترده برای کسب و کار خود گامی مهم در راستای موفقیت شغلی خود بردارید، از تاثیرگذاری متن تبلیغات پزشکی غافل نشده و بدین ترتیب نتیجه ای بی نظیر را رقم بزنید. دنبال کردن مراحل  زیر می تواند راه را برای شما هموارتر ساخته و دستیابی به هدف را برایتان آسان تر کند.

از اهمیت متن تبلیغات پزشکی غافل نشوید.

8 گام موثر در متن تبلیغات پزشکی

 

  • گام نخست

کار تبلیغات شغل خود را با معرفی برجسته ترین و بهترین خدمت خود آغاز کنید. بدین ترتیب زمینه ای را فراهم ساخته اید که به خوبی به چشم مخاطبان بیایید. اگر چه انتخاب این خدمت از میان خدمات گوناگون ممکن است برای شما دشوار و زمان بر باشد، اما با پرسیدن سوالات گوناگون می توانید این خدمت را از سایر خدمات متمایز کنید. برای مثال از خودتان بپرسید که کدام برتری خدمت مورد نظر شما موجب تمایز آن از دیگر خدمات شده است؟ آیا برتری این خدمت به دلیل تناسب قیمت آن است؟ آیا قابلیت اطمینان خدمت مورد نظر موجبات برتری آن را فراهم ساخته است؟

پس از این که گام نخست را محکم برداشتید، حال نوبت به نوشتن متن تبلیغات پزشکی است. بسیار حائز اهمیت است که تیتر انتخابی شما بتواند نظر و توجه مخاطبان را جلب کند. به یاد داشته باشید که مردم در دنیای امروز در معرض بمباران اطلاعاتی هستند. این افراد به خواندن موضوعاتی می پردازند که برایشان جالب باشد. در غیر این صورت وقت خود را صرف خواندن متن تبلیغات پزشکی فاقد جذابیت نخواهند کرد. بنابراین اگر تیتر انتخابی شما چندان جالب نیست، انتظار نداشته باشید که بازدهی تبلیغ شما بالا باشد. چرا که به احتمال فراوان کسی رغبتی به خواندن تبلیغ شما نشان نخواهد داد!

  • گام دوم

پس از نوشتن تیتر جذاب برای متن تبلیغات پزشکی، نوبت به ادامه ماجرا می رسد. در این گام سعی کنید لیستی از جذاب ترین و جالب توجه ترین ویژگی های خدمت مورد نظر  تهیه نمایید. هر یک از این ویژگی ها را به گونه ای در متن تبلیغات پزشکی مورد استفاده قرار دهید که مشتری و بیمار احساس کند در صورت استفاده از این خدمات سود بسیاری را کسب نموده است. برای دستیابی به بهترین متن تبلیغات پزشکی خود را به جای بیمار گذاشته و از دید وی به قضیه نگاه کنید.

  • گام سوم

متن تبلیغات پزشکی مناسب متنی است که موجب ارتباط مستقیم با احساسات مخاطب گردد. جملات استفاده شده در متن را به گونه ای مورد استفاده قرار دهید که کسل کننده نبوده و با قدرت کلمات پیام اصلی را منتقل کنند.

  • گام چهارم

بسیار حائز اهمیت است که با ذکر نقاط قوت خود در متن تبلیغات پزشکی به برندسازی پزشکی و کلینیک پرداخته و توجه مخاطبان را جلب کنید. چند پاراگراف نخست تولید محتوای پزشکی را به این موضوع اختصاص داده و بدین ترتیب بیمار را به حضور در مطب و استفاده از خدمات مذکور تشویق کنید.

متن تبلیغات پزشکی را به گونه ای بنویسید که مخاطبان بتوانند برتری خدمات شما بر سایر خدمات را به طور کامل لمس کنند. به یاد داشته باشید که لازم نیست حتما جزئیات را به طور کامل مطرح کنید. آژانس برندسازی و تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ با تولید محتوای پزشکی مناسب به شما عزیزان کمک می کند تا بهتر دیده شوید.

  • گام پنجم

توصیه به استفاده از خدمات یکی از مهم ترین راه های موفقیت شما است. اگر سایر مشتریان شما تجربه ای موفق را در مطب شما گذرانده باشند، بدون شک خاطره این تجربه را نزد دوستان و آشنایان خود بازگو کرده و بدین ترتیب زمینه ای را فراهم می سازند که دیگران نیز به استفاده از خدمات شما ترغیب شوند. در واقع برای کلینیک و خدمات شما نوعی تبلیغات دهان به دهان روی می دهد.

بدون شک می دانید که افراد به تبلیغات پزشکی انجام شده در اینترنت به سختی اعتماد می کنند. بنابراین از مراجعین خود بخواهید که تجربیات خود را بیان نموده و با این کار نظراتشان را در اختیار سایر افراد قرار دهند.

  • گام ششم

سبک نوشتن متن تبلیغات پزشکی باید به دور از افراط و تفریط باشد. نه آنقدر دوستانه بنویسید که مخاطب احساس کند قصد گول زدن وی را دارید و نه آنقدر رسمی که مخاطب فکر کند هدف شما صرفاً انجام تبلیغات است. بنابراین سعی کنید آنچه را که مهم است بیان کنید.

  • گام هفتم

مشخص کنید که متن تبلیغات پزشکی مورد نظر را برای چه دسته ای از مشتریان و بیماران می نویسید. بدون شک لحن متنی که برای یک فرد جدی نوشته می شود، با متنی که برای یک بیمار با احساس و لطیف نوشته می شود متفاوت است. بنابراین مشخص کنید که کلام خود را برای چه گروهی از مخاطبان آماده می کنید.

  • گام هشتم

القای ویژگی های مختلف می تواند موجب القای حس استفاده از خدمات به بیماران شود..

در متن تبلیغات پزشکی از عباراتی نظیر: برای برخورداری از این پیشنهادات تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید، کافی است تماس بگیرید، برای دریافت کلیک کنید و… استفاده کنید تا بدین ترتیب مخاطب ترغیب شود که این کار را انجام دهد. متن های گفته شده را در قسمتی از تبلیغ قرار دهید که به راحتی دیده شوند. سعی کنید مراحل اخذ نوبت را ساده در نظر بگیرید تا بیمار بلافاصله آن را انجام داده و پشیمان نشود. و یا می توانید خدماتی مانند نوبت دهی آنلاین را برای آن ها فراهم نمایید.

با استفاده از گام های فوق الذکر می توانید در تولید محتوای متنی بی نظیر و جذاب برای مارکتینگ پزشکی، رپورتاژ پزشکی و… موفق بوده و تعداد مراجعین خود را تا حد قابل قبولی افزایش دهید. آژانس برندسازی و تبلیغات پزشکی طب مارکتینگ خدمات رپورتاژ آگهی پزشکی را برای شما انجام می دهد و تنها کافیست برای مشاهئه این خدمات کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا