جراح پلاستیک و زیبایی

متخصص جراح پلاستیک و زیبایی کیست؟

متخصص جراح پلاستیک و زیبایی کیست ؟

جراح پلاستیک و زیبایی (Plastic and cosmetic surgeon) یکی از پزشکانی است که در علاوه بر داشتن مهارت های لازم در زمینه تعامل با بیمار بافت و اصلاح فرم بدن را انجام می دهد. هدف اصلی که او دنبال می کند زیبایی و بازیابی شکل و عملکرد طبیعی بافت های بدن می باشد. این رشته پزشکی شاخه های متنوعی دارد و در هر یک از این شاخه ها هدف متنوعی دنبال می شود.

پزشکانی که جراح  زیبایی و پلاستیک هستند عوارض و آثاری که در اثر عارضه های مختلف روی بدن به وجود آمده باشد را به بهترین نحو ممکن درمان می کنند. Plastic and cosmetic surgeon می تواند تمامی مشکلاتی که مربوط به ساختار استخوان یا دست و پا می باشد را رفع کرده و زیبایی هر فردی را افزایش دهد.

Plastic and cosmetic surgeon چه کارهایی انجام می دهد ؟

پزشکی که Plastic and cosmetic surgeon می باشد اقدامات و فعالیت هایی که انجام می دهد بسیار گسترده تر از جراحی زیبایی است. پزشک جراح پلاستیک می تواند هر نوع عارضه ای را که موجب از بین رفتن زیبایی افراد شده است را درمان کند. در واقع آن دسته از افرادی که زیبایی خود را به وسیله تصادف و یا سرطان از دست می دهند می توانند به پزشک جراح پلاستیک مراجعه نمایند.

Plastic and cosmetic surgeon به طور معمول روی تمامی بخش های بدن کار می کند و در زمینه ترمیم و بازسازی آنها تخصص دارد. آنها مانند پزشکان بسیار زیاد دیگری که تنها در مورد برخی از بیماری ها تخصص دارند نیستند، بلکه آنها تنها با بافت های بدن آشنایی دارند و می توانند آنها را ترمیم کنند. آنها قادر هستند یکی از بافت های بدن را به بافت های دیگر بدن که آسیب دیده است پیوند بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا