سایت و سئو

جذب بیمار از طریق گوگل

جذب بیمار از طریق گوگل

زندگی بشر از ابتدا تا به امروز تحت تاثیر عوامل بسیاری بوده است. از کشف آتش تا اختراع خط، لامپ، کشف جاذبه و … همه تاثیری در سبک زندگی بشریت داشته اند. آخرین چیزی که زندگی انسان را تغییر داد و به نوعی راه جدیدی به روی انسان باز کرد، اینترنت و شبکه های اجتماعی بود. در واقع این اختراع و امکان بزرگ باعث شد دنیا به دهکده ای کوچک تبدیل شود.

کمی بعد با ایجاد انواع موتورهای جست و جوگر زندگی در این دنیای مجازی راحت و راحت تر شد و گوگل به عنوان یکی از این موتورها کار خود را شروع کرد. اما امروز گوگل کاری فراتر از یک موتور جست و جو انجام می دهد و در واقع چیزی در حد و اندازه ی انسان می باشد. از این رو اطلاعات جمع می کند، اصلاح می کند، می شناسد، میفهمد و در نهایت از طریق این فهم مخاطب را شگفت زده می کند.

هوش مصنوعی گوگل در خدمت تبلیغات

در واقع می توان گوگل را یکی از بزرگترین دستاوردهای بشریت دانست. این هوش مصنوعی عظیم و بسیار باهوش می تواند بر اساس اطلاعات به دست آمده از طریق خود کاربران تبلیغات پزشکی هدفمند را صورت دهد و برای مثال می توان به فواید زیر اشاره کرد:

  1. این موتور جستجو بر اساس اطلاعات هر کاربر که عمدتاً از جست و جوها و کارهای اینترنتی او بوده است می تواند زمان دقیق تبلیغات را بفهمد و دقیقا در جایی که فرد به آن مورد تبلیغاتی نیاز دارد آن را نشان دهد. این یعنی کاربر تشنه تبلیغات می شود و این بزرگ ترین کاری است که گوگل در جهت جذب مخاطب یا همان بیمار می تواند انجام دهد.
  2. اما در حوزه های دیگر و غیر از تبلیغات، به واسطه سئو و تولید محتواهای متنوع و حرفه ای می توانید جذب مخاطب خوبی داشته باشید. زیرا اینترنت در اختیار همه است. از طرفی این اقدامات هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد.پس چرا شما این کار را نکنید.

راه های دیگری برای جذب بیمار وجود دارد، مثل جذب بیمار از طریق رپورتاژ آگهی که برای مشاهده این مقاله می توانید کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× 6 = 36

دکمه بازگشت به بالا