شبکه های اجتماعی

گوگل یا اینستاگرام

گوگل یا اینستاگرام کدام بهتر است؟

اینکه گوگل یا اینستاگرام  را برای کلینیک انتخاب کنید و با استفاده از آن ها تبلیغات پزشکی کلینیک را انجام دهید امر بسیار مهمی است که در مورد آن باید اطلاعات زیادی را جمع آوری نمایید. امروزه نقدهای بسیار زیادی در مورد اینکه گوگل بهتر است و یا اینستاگرام وجود دارد و بسیاری از افرادی که طراحی وب سایت ها را انجام می دهند بدون شک می گویند که گوگل بهترین انتخاب می باشد. افرادی هم که مدیریت اینستاگرام را بر عهده دارند برای کلینیک این گزینه را مناسب تر می دانند. اما ما در ادامه سعی می کنیم نقد دقیق تری در مورد اینکه کدام یک را برای کلینیک انتخاب کنید ارائه دهیم تا اطلاعات شما در این مورد افزایش پیدا کند.

گوگل یا اینستاگرام  هر دو ابزاری دیجیتال مارکتینگ هستند :

یکی از مهمترین مسائلی که از همین ابتدا باید بیان کنیم تا شما با آن آشنایی داشته باشید این است که، گوگل یا اینستاگرام هر دو ابزاری از دیجیتال مارکتینگ هستند و از جمله کانال های مهم بازاریابی به شمار می روند. بنابراین باید بدانید هردوی آنها بسیار ارزشمند هستند و مخاطبان زیادی دارند. امروزه طرفداران اینستاگرام روز به روز در حال افزایش پیدا کردن می باشد و شما می توانید بسیاری از مطالب درونی کلینیک را در اینستاگرام قرار دهید. اولین موردی که باید در مورد این دو در نظر داشته باشید این است که برای راه اندازی کدام یک از آنها به هزینه بیشتری نیاز دارید.

راه اندازی گوگل یا اینستاگرام برای کلینیک و هزینه های آنها :

هزینه های راه اندازی گوگل یا اینستاگرام-01-min

بدون شک راه اندازی کردن و طراحی سایت پزشکی یا یک کلینیک هزینه هایی را در بر دارد که شما باید به آن توجه زیادی داشته باید. خرید دامنه و هاست از جمله اصلی ترین هزینه هایی می باشد که شما باید راه اندازی کردن وب سایت پرداخت کنید. اگر شما با طراحی سایت آشنایی نداشته باشید و بخواهید از برون سپاری استفاده کنید بدون شک باید این هزینه های طراحی سایت را هم در نظر قرار دهید. همچنین موارد بسیار زیادی مانند عکاسی از کلینیک، پزشکان، خدمات کلینیک و … هم باید به هزینه های خود اضافه کنید.

 اگر شما می خواهید وب سایت کلینیک در اولین نتایج گوگل مشاهده شود باید بر اساس قوانین سئو، سئو سایت پزشکی روی آن اعمال شود. اصول سئو یکی از مواردی می باشد که بسیار خاص است و هر فردی با آن آشنایی ندارد. بنابراین از دیگر هزینه هایی که باید برای وب سایت پرداخت کنید هزینه سئو کردن آن می باشد. اما بین گوگل یا اینستاگرام برای کلینیک باید بدانید که راه اندازی اینستاگرام برای کلینیک هیچ هزینه ای برای شما در برندارید. بدون شک اگر گوگل انتخاب خوبی برای کلینیک نبود بسیاری از افراد هزینه های زیادی را برای آن پرداخت نمی کردند، بنابراین باید بدانید که گوگل انتخاب بهتری به شمار می رود.

کدام یک برای کلینیک مطمئن تر است ؟

به طور کلی شبکه های اجتماعی از آن دسته شبکه هایی هستند که به عنوان کمک کننده از جمله بهترین انتخاب ها به شمار می روند اما از آنجایی که تجربه نشان داده است باید بدانید که گوگل مورد اطمینان تر می باشد. از طرف دولت فیلترینگ های بسیار زیادی به شبکه های اجتماعی وارد می شود و امکان دارد که به اینستاگرام هم وارد شود. به همین دلیل شما نمی توانید تمامی محتواهای خود را درون اینستاگرام قرار دهید. داشتن یک وب سایت به شما کمک می کند که همیشه و هر زمانی که مایل باشید در دسترس مخاطبان خود قرار بگیرید و به آنها خدمات خود را ارائه دهید.

همچنین باید به این مورد مهم هم توجه داشته باشید که وب سایت ها یکی از بهترین پایه های اصلی کسب و کار شما به شمار می روند. اینکه شما برای کلینیک خود گوگل را انتخاب کنید و یا اینستاگرام را انتخاب نمایید بستگی به خودتان دارد و می توانید یکی از آنها را به عنوان ابزارهای دیجیتال انتخاب کنید. بسیاری از افراد شاید هزینه تاسیس و راه اندازی کردن وب سایت را برای کلینیک خود نداشته باشند و به همین دلیل بهتر است در ابتدا از اینستاگرام استفاده کنند. اما به طور کلی تمامی افرادی که اقدام به تاسیس کلینیک می نمایند هزینه تاسیس وب سایت را هم دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا